Pijalnie MountBlanc. Czy to tylko czekolada?

pijalnia czekolady MountBlanc Cieszyn
Pijalnie czekolady MountBlanc specjalizują się w czekoladzie belgijskiej, to chyba wie każdy, kto przynajmniej raz w życiu odwiedził pijalnie czekolady od tej firmy. Jednak w menu można też spotkać różne inne dobre przysmaki jak i napoje. Na przykład ciasta, soki, lemoniady, kawy czy herbaty, które też są bardzo dobre. W tym artykule dowiecie się, jakie produkty dostaniemy w tych pijalniach czekolady poza oczywistą czekoladą.

Lody jako dodatek w pijalniach MountBlanc

Lody w upalne letnie dni uwielbia każdy. W pijalniach czekolady MountBlanc lody możemy wybrać jako dodatek np. do pucharu czekoladowego, lub kawy (którą też można dostać w tych lokalach). Jak to wygląda? Na górze pucharka z zimną czekoladą pitną lub mrożoną kawą są po prostu lody, które pełnią rolę zimnego dodatku do już zimnego napoju. Bardzo ciekawe i smaczne połączenie – jeżeli nigdy takiego czegoś nie próbowaliście, to polecam!

Mrożona kawa

Kawę w dzisiejszych czasach można kupić w prawie każdej restauracji, a nawet fast-foodzie. Nie inaczej jest w przypadku pijalni MountBlanc. Kawa tam jest bardzo smaczna, na lato bardzo dobra jest w wersji mrożonej – szczególnie z dodatkiem wyżej wymienionych już lodów. A na zimę – jest też kawa w wersji gorącej, która będzie idealna na rozgrzanie się oraz rozbudzenie po ciężkim dniu pracy, lub przed nim.

Ice Tea w menu letnim

Co to jest herbata mrożona wie każdy. W MountBlanc przygotowana jest ona na bazie naturalnej herbaty, dzięki czemu jest bardzo smaczna, i czuć od niej „domowy” smak. Ma ona w sobie różne dodatki, na przykład cytrusy.

Lemoniada

W pijalniach MountBlanc możemy także dostać lemoniadę w dwóch wariantach smakowych – malinową i cytrusową. Obie wyglądają kusząco, i są podawane w bardzo ciekawych pojemnikach – w kubkach o kształcie słoików. Taki sposób podania jest bardzo unikalny, i już sam w sobie świadczy o tym że ta lemoniada jest o bardzo wysokiej jakości. Można ją dostać tylko w menu letnim – dlatego jeżeli macie ochotę na lemoniadę np. w zimę, to musicie obyć się ze smakiem.

Published by

2 thoughts on “Pijalnie MountBlanc. Czy to tylko czekolada?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *