czekolada mleczna - kawalki

Upominek mikołajkowy dla dzieci

Już nie długo 6 grudnia będzie jedno z ważniejszych świąt dla każdego dziecka a mianowicie mikołajki na tą okazję powinniśmy kupić jakiś mały upominek który pokaże naszym najmłodszym z naszych rodzin że o nich pamiętamy, z całą pewnością będzie im bardzo miło oraz na ich twarzach pojawi się uśmiech, pamiętajmy też że lepiej jest dawać prezenty niż dostawać zapewne wiele osób tak ma że lepiej i jest na sercu jeżeli wręczą prezent i zobaczymy na twarzy osoby której ten prezent wręczamy uśmiech. Teraz powymieniam kilka pomysłów na upominek na mikołajki, pamiętajmy że najważniejsze w tym święcie jest to aby prezent powinniśmy podłożyć w nocy z 5 na 6 grudnia tak aby dzieci nie widziały według tradycji upominek na Mikołaja może być w kilku miejscach takich jak: pod poduszką, w buciku lub w dużej czerwonej skarpecie.

Czekolada

Dzieci kochają słodkości a to święto jak by nie było jest skierowane głównie do niech więc to jest jedna z propozycji, oczywiście słodkości mogą być tylko dodatkiem do głównego prezentu. Również warto nadmienić że w większości dużych miast w Polsce jest możliwość zakupu czekolad z innych krajów takich jak uznawana za najlepszą czekoladę na świecie czekolada belgijska, ale oczywiście nie tylko ona wchodzi w grę ale również tak słynne czekolady jak szwedzka, włoska czy też amerykańska. Taki dodatek na pewno mocno ucieszy każde dziecko i sprawi że będzie szczęśliwe.

Zabawki

Może trochę za ogólnie ale raczej bez sensu robić na każdą zabawkę oddzielny podpunkt, więc trochę to uogólnię. Oczywiście polecane jest bardzo aby do każdej zabawki dokupić co nieco słodkości dla osoby której wręczamy prezent. Teraz jedyne o nas ogranicza to nasza pomysłowość oraz znajomość osoby którą obdarowujemy prezentem. Każda osoba jest inna i każda chce inną rzecz oczywiście najprostszą sztuczką jest namówienie dziecka aby napisało list do Mikołaja i aby samo napisało co chce dostać a my po prostu w nocy zabieramy ten liścik i kupujemy to co dziecko sobie wymarzyło. Natomiast jeżeli nie mamy takiej możliwości to musimy postawić na naszą intuicję przekładanymi i najprostszymi prezentami są: lalki, klocki lego, samochodziki na pilota, misie, itp. można by jeszcze długo wymieniać. Na pewno każdy da radę wybrać coś co sprawi radość na upominek na mikołajki

Published by

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *