image_news

Czy bombonierki na gwiazdkę są dobrym wyborem?

Bombonierki na gwiazdkę – opis.

Czym są bombonierki na gwiazdkę? Są to czekoladki lub pralinki, zapakowane w ekskluzywne opakowanie, zazwyczaj stworzone z tektury oraz obklejone zamszem. Na wierzchu zostaje bardzo często umieszczony napis z życzeniami lub nazwą producenta bombonierki. Jest to bardzo powszechnie stosowany zabieg marketingowy – taka bombonierka ma styczność z wieloma ludźmi – najpierw z kupującym, później z osobą która otrzymała pudełko z czekoladkami. W niektórych przypadkach dochodzi również do sytuacji gdy bombonierka jest przekazywana kolejnej osobie. W takim przypadku mamy kontakt z 3 osobami – to są potencjalni kolejni klienci którzy znają markę znajdującą się na wierzchu opakowania. Wracając do bombonierki na gwiazdkę – we wnętrzu znajdują się często starannie dobrane czekoladki, pralinki lub trufle.

Na jaką okazję

Bombonierka na gwiazdkę może być podarowana tylko z dwóch- świąt Bożego Narodzenia lub Mikołaja. Z tego powodu na wierzchu bombonierki tworzy się wielokolorowe i duże nadruki związane tematycznie ze świętami – wiodącymi elementami są: bałwanki, mikołaje, renifery lub choinki. Często spotyka się również wymieszanie tych postaci oraz stworzenie swego rodzaju sceny lub momentu. Dzięki dużej ilości postaci i elementów świątecznych, bombonierka kusi wzrokiem. Producenci nie których bombonier, posunęli się o krok dalej – na wieczku wycinane jest miejsce na wstawienie przeźroczystego plastiku – widoczne są wtedy pralinki i czekoladki znajdujące się we wnętrzu bombonierki. Dzięki temu, klient jest kuszony kolejnym słodkim widokiem, co z pewnością zadecyduje o wyborze konkretnej paczki z czekoladkami.

Grupa wiekowa

Nie ma stricte określonej grupy wiekowej jakiej można podarować bombonierki na gwiazdkę – wszyscy kochają czekoladę – dzieci, młodzież, ludzie w średnim wieku jak i również Ci starsi. Każdy z nich sięgnie prędzej czy później po czekoladkę do kawy lub herbaty albo podzieli się nimi z gościem. W tym przypadku jesteśmy również dobrze wspominani – pyszna bombonierka będzie z nami kojarzona za każdym razem gdy obdarowana osoba  wyciągnie ją aby skosztować jej zawartości. O to chodzi w dawaniu sobie prezentów – dać radość drugiej osobie – bo może właśnie tego potrzebuje?

image_news

Published by

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *