Najlepszy prezent dla kobiety – po prostu czekoladki

prezent dla kobiety - bombonierka z dedykacją
Na kilka dni przed ósmym marca mężczyźni głowią się i głowią, co by tu kupić kobietom w ich otoczeniu na Dzień Kobiet. Często myślimy o bardzo skomplikowanych, drogich prezentach. Chcemy kupować drogą, elegancką biżuterię, zaprosić naszą żonę na podróż po różnych krajach, wydać olbrzymie pieniądze na obiad w restauracji, który wcale nie będzie aż taki smaczny. A najlepszy prezent dla kobiety, jakim są czekoladki często po prostu pomijamy – ze względu na to że jest za prosty, lub za tani. A w prezencie nie chodzi o to, by był bardzo drogi lub przesadnie „skomplikowany”. W prezencie chodzi o zupełnie inne wartości.

Najlepszy prezent dla kobiety – cena nie ma znaczenia

Kiedyś panowała tradycja zamazywania ceny prezentu, gdy była ona gdzieś naklejona tak, że bez niszczenia opakowania nie mieliśmy jak jej zerwać. W dzisiejszych czasach tradycja ta przeminęła – i z tego co zauważyłem, wiele osób celowo jak najbardziej eksponuje numerek na etykietce produktu, by pochwalić się że kupili drogi upominek. Jednak takie zachowanie jest złe – ponieważ w prezentach chodzi o to, by pokazać drugiej osobie że o niej pamiętamy i chcemy z nią utrzymywać jak najlepsze stosunki. Szczególnie, gdy chodzi o święto takie jak Dzień kobiet. Drogie prezenty powinniśmy zostawić na inne wydarzenia – na przykład ślub.

Największe znaczenie ma gest

Zamiast kupować drogi prezent – warto jest pomyśleć nad jego unikalnością i personalizacją. Dużo lepszym upominkiem na dzień kobiet będzie coś, co dajemy od siebie, od serca. Takim czymś na przykład mogą być czekoladki w ładnej bombonierce – pomimo tego że taki prezent jest zdecydowanie najpopularniejszym rodzajem upominków, to odpowiednio spersonalizowany nadal będzie sprawiał wiele radości. Ciekawym pomysłem może być też grafika na wieczku takiej bombonierki – na przykład wspólne zdjęcie, lub śmieszny obrazek który przywoła wspomnienia. Tutaj już zostawiam Wam pole do popisu – ponieważ to Wy kupujecie prezent osobie która jest Wam bliska, a nie ja.

A co ja kupie w tym roku?

Ja, standardowo – postawię na czekoladki. Moim zdaniem jest to naprawdę dobry prezent dla kobiety, ponieważ każda kocha smak czekolady. Ponadto, dzięki temu ten prezent zawsze będzie trafiony – nawet jeżeli personalizacja bombonierki nie będzie na najwyższym poziomie i obdarowanej kobiecie się nie spodoba – to nadal pozostaje słodka, czekoladowa zawartość którą każdy uwielbia.

Published by

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *